SPOTKANIA INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjno szkoleniowe w zakresie możliwości otrzymania wsparcia w ramach projektów realizowanych z EFS. W celu zapewnienia większej dostępności w uczestnictwie w spotkaniach zostaną one przeprowadzane w dwóch terminach:

 • 08.02.2017r. godz. 9:00 - sala konferencyjna nr 12 Urzędu Miasta w Hajnówce ul. A. Zina 1
 • 09.02.2017r. godz. 9:00 - sala konferencyjna Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim ul. Mickiewicza 46

Planowany termin naboru:
20.02.2017r - 06.03.2017r.

Zakres tematyczny:
I. Typ projektu nr 1 Programy podnoszące aktywność i mobilność zawodową oraz zdolności do zatrudnienia grupy osób biernych zawodowo
II. Typ projektu nr 6 Programy Aktywności Lokalnej

Program spotkań:

 • omówienie poszczególnych typów projektów dostępnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym:

  • na co można otrzymać dofinansowanie/przedmiot konkursu,
  • kto może ubiegać się o wsparcie,
  • grupy docelowe,
  • warunki udzielenia wsparcia,
  • zasady realizacji projektów,
  • wskaźniki rezultatu/produktu

Spotkania mają charakter otwarty i nie są elementem doradztwa prowadzonego przez Biuro LGD Puszcza Białowieska!!!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie faksem na nr tel. 85/ 682 50 26 lub na adres e-maile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 06 lutego 2017 roku do godz. 16.00.

Osoba do kontaktu: PAULINA MONACH, tel.: 85 682 50 26, 667 030 511

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy Hajnówka
Formularz zgłoszeniowy Bielsk Podlaski