Szanowni Państwo

Podczas wdrażania II etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi wraz z Filiami w Łosince i Trześciance z uwagi na obowiązujący w Polsce stan epidemii, kieruje się rekomendacjami Biblioteki Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego – priorytetem jest bezpieczeństwo zarówno Czytelników jak i pracowników instytucji. W obecnym czasie Biblioteka Narodowa nie rekomenduje otwarcia czytelń, wolnego dostępu do katalogów, księgozbioru i czasopism.

W związku z powyższym:

- od 05 maja 2020r. uruchomione zostaną jedynie wypożyczalnie z ograniczonym dostępem do księgozbioru.

- do budynków bibliotek Czytelnicy będą wpuszczani po jednej osobie, obowiązkowo w maseczkach.

- Sale komputerowe oraz Czytelnie dla Dorosłych Dzieci i Młodzieży pozostaną zamknięte do odwołania.