Wydarzenia w bibliotece 2015

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki12 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Gminnej Bibliotece Publicznej. Książka nad która dyskutowano to „Owocowe bajki” Barbary Gawryluk.

Zajęcia plastyczne w biblioteceW dniu 9 grudnia 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci. Miały one na celu integrację dzieci, dostarczenie im rozrywki, doskonalenie umiejętności manualnych oraz rozwijanie ich wyobraźni.

Mikołajki z biblioteką6 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi wraz z Filiami w Łosince i Trześciance zorganizowała wyjazd do Białegostoku. W wycieczce brała udział młodzież uczęszczająca na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki oraz aktywni czytelnicy z Narwi, Łosinki i Trześcianki.

Andrzejki w bibliotece w Łosince28 listopada 2015 roku w świetlicy w Łosince odbyło się spotkanie andrzejkowe dla dzieci i młodzieży. Dzieci bardzo chętnie wróżyły rzucając kostką, szpileczkami. Brały też udział w różnych konkurencjach np. na najdłuższą obierkę z jabłka.

Andrzejki w bibliotece w Narwi27 listopada 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie andrzejkowe dla dzieci i młodzieży. Przez kilka godzin biblioteka stała się miejscem tajemniczych wróżb.

Miejsce Przyjazne RowerzystomZ przyjemnością informujemy, że Punkt Informacji Turystycznej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Jesień Bardów w Narwi5 listopada 2015 roku w ramach XXII Festiwalu „Jesień Bardów”, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się koncert zespołu Navi. Podczas koncertu w Narwi posłuchać można było subtelnych brzmień, idących w stronę folku, generowanych za pomocą akustycznej gitary i klawiszy.

 Promocja wierszy Ewy Alimowskiej23 października 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Alimowską, połączone z promocją jej najnowszego tomiku wierszy „Droga do domu”, którego współautorem jest syn Pani Ewy, Dawid.

Przedstawienie dla dzieci w bibliotece w NarwiDnia 14 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Nie ma jak w domu”, opowiadające historię małego krecika, który chciał sprawdzić, czy mógłby zamienić swój podziemny domek na inne mieszkanie.

Spektakl dla dzieci w bibliotece w NarwiDnia 6 października 2015 roku przyjechał do Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi teatr dla dzieci, który przedstawił spektakl pt. "Lekcja o Polsce czyli bajka o Wiśle, legenda o Smoku Wawelskim oraz o Warsie i Sawie".