7 marca 2020r. w Sali konferencyjno - szkoleniowej GBP odbyły się obchody „Dnia Kobiet” zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną, nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich w Narwi oraz Narwiański Ośrodek Kultury. Na uczestników spotkania czekały atrakcje w postaci: konkursów z nagrodami, loterii fantowej, kiermaszu biżuterii srebrnej i rękodzielniczej, warsztatów kosmetycznych prowadzonych przez konsultantki firmy Mary Kay z możliwością zakupu firmowych kosmetyków. Nie mogło również zabraknąć kwiatka, symbolicznej lampki wina i słodkiego poczęstunku. Przepiękny wokal przy dźwiękach gitary, saksofonu i skrzypiec był uwieńczeniem uroczystości czyli koncert zespołu KALEJDOSKOP, który miał w repertuarze znane polskie i zagraniczne przeboje.