14 lipca 2022 roku wakacyjne zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi zorganizowane były pod hasłem „Nasze, znane i kochane zwierzęta domowe oraz podwórkowe”. Każdy uczestnik spotkania opowiedział o swoim pupilu, a następnie wykonał pracę plastyczną wydzieranko-wyklejankę, którą umieścił na dużym zielonym plakacie. Nie mogło zabraknąć gier, zabaw, lodów oraz literatury popularnonaukowej, przy prezentacji tematycznych książek dla dzieci.

08 Easy Resize 2

Uwieńczeniem zajęć była wycieczka podczas której odwiedziliśmy Gabinet Weterynaryjny Pana Leona Wasiluka. Pan weterynarz zaprosił nas do swego gabinetu, w którym opowiedział o wykonywanym zawodzie oraz ciekawych zdarzeniach w jego pracy. Udzielił także fachowych porad i wskazówek jak postępować ze zwierzętami.

17 Easy Resize

W podziękowaniu za spotkanie, dzieci wręczyły panu Leonowi plakat, który wykonały własnoręcznie w Bibliotece na wakacyjnych zajęciach.

21 Easy Resize

Tego dnia, po powrocie do Biblioteki, korzystając z okazji, że były otwarte na oścież drzwi, zawitał niespodziewanie, niecodzienny „czytelnik”...

22 Easy Resize