9 września bieżącego roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi miało miejsce spotkanie z Panią Ireną Oborską - główną architekt odbudowy całego Zamku Królewskiego w Warszawie.9 września bieżącego roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi miało miejsce spotkanie z Panią Ireną Oborską - główną architekt odbudowy całego Zamku Królewskiego w Warszawie (w zakresie: architektury, wszystkich rozwiązań technicznych, instalacyjnych, konserwatorskich i wielu innych). Podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej Pani Irena wykonywała projekty rewaloryzacji licznych obiektów zabytkowych takich jak: Pałac Belweder (siedziba prezydenta RP w Warszawie), drobne projekty dotyczące wnętrz Pałacu Prezydenckiego w Warszawie; Pałacu w Małej Wsi pod Warszawą oraz innych. W trakcie spotkania pokazała również prezentację, przedstawiającą zdjęcia z etapów odbudowy zamku.