25 lutego br. po raz kolejny odbyło się spotkanie Dyskusyjny Klub Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Rozmawialiśmy o książce "Tajemnica biblioteki". Jest to 14 tom z cyklu Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Książka skierowana jest do młodych czytelników, być może przyszłych miłośników Sherlocka Holmesa i opowiada o tym, jak z biblioteki w Valleby giną cenne książki. Pozycja ta stanowi dobry punkt wyjścia do dyskusji dotyczącej poszanowania książek. Członkowie naszego Klubu zobaczyli księgozbiór podręczny Biblioteki w Narwi a także przypomnieli zasady korzystania z czytelni. Po dyskusji nie mogło zabraknąć gier i zabaw słownych.
Następne spotkanie Klubu odbędzie się 25 marca o godzinie 12:00. Będziemy dyskutować o książce autorstwa Renaty Piątkowskiej pt. "Na wszystko jest sposób". Serdecznie zapraszamy.