18 maja 2024 r. odbyło się kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klub Książki działającym przy naszej bibliotece. Tym razem dyskutowaliśmy o książce Justyny Bargielskiej pt. „Siedem pierwszych przygód Rozalii Grozy”. Autorka traktuje dziecko bardzo uczciwie, nie boi się poruszać ważnych tematów (pytanie o tożsamość, śmierć, absurdy codzienności),które „świat dorosłych” zaszufladkował jako zagadnienia „trudne”. Członkowie naszego klubu jednogłośnie orzekli, że jest to książka nie tylko dla dzieci i chcieli by ją polecić również dorosłym czytelnikom.
Koleją część naszego spotkanie wypełniły wspomnienia z niedawnego jubileuszu 50-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi, podczas, którego nasz klub wystawił przedstawienie na podstawie tekstu Pani Alicji Stańko - emerytowanej bibliotekarki , pt.” W bibliotece fajnie mamy”. Wspólnie obejrzeliśmy również wystawę fotografii z wydarzeń bibliotecznych.
Nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz wspólnych gier i zabaw.