W piątkowe popołudnie, 4 lipca 2025 roku, biblioteka w Narwi zamieniła się w prawdziwą pracownię artystyczną! Uczestniczki warsztatów, prowadzonych przez panią Elżbietę Półkośnik, miały okazję stworzyć niepowtarzalne broszki – pełne koloru, blasku i wyobraźni.
Warsztaty rozpoczęły się od krótkiego wprowadzenia do tematu biżuterii artystycznej. Pani Elżbieta, z ogromnym entuzjazmem i pasją, opowiedziała o historii broszek, ich różnorodnych formach i technikach wykonania. Następnie uczestniczki z zapałem przystąpiły do pracy – nie zabrakło nici, koralików, filcu, tasiemek i oczywiście... kreatywności!
Efekty przerosły wszelkie oczekiwania – każda broszka była jedyna w swoim rodzaju, a uczestniczki mogły zabrać do domu własnoręcznie wykonaną ozdobę. Atmosfera była pełna inspiracji, radości i twórczej energii!