Wydarzenia w bibliotece 2011

Spotkanie wigilijne w bibliotece17 grudnia 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia świetlicowe oraz do Dyskusyjnego Klubu Książki przy GBP w Narwi. Uczestnicy pod kierownictwem Pani Ewy Świentuchowskiej nauczyli się przyrządzania szeregu potraw wigilijnych.

Warsztaty techniki quillingu1 grudnia 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty techniki quillingu w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Warsztaty poprowadziła Pani Katarzyna Kruczkowska.

Warsztaty zdobienia szkłaW listopadzie 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Tym razem były to warsztaty zdobienia przedmiotów szklanych, a poprowadziła je Pani Katarzyna Kruczkowska.

Spotkanie poetycko-muzyczne29 listopada 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne, na którym Pan Mirosław Gryka promował swoją książkę pt. „Opowiadania znad Narwi”.

Warsztaty MAK+ w bibliotece25 listopada 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty dotyczące komputerowego systemu bibliotecznego MAK+. W szkoleniu uczestniczyli bibliotekarze z Siemiatycz, Hajnówki, Bielska Podlaskiego, Dubicz Cerkiewnych i Narwi. Warsztaty prowadził Pan Jakub Salamon – pracownik Instytutu Książki.

Warsztaty wytwarzania biżuteriiW październiku 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty wytwarzania biżuterii w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Warsztaty poprowadziła Pani Katarzyna Kruczkowska.

Koncert poezji śpiewanej w bibliotece26 października 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się jesienny koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Anatola Borowika. Przybyłych tego wieczoru do biblioteki gości powitała dyrektor GBP w Narwi Anna Andrzejuk-Sawicka.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiDnia 24 września 2011 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność w nowym roku szkolnym 2011/2012. Wzorem roku ubiegłego spotkania będą odbywać się w ostatnią sobotę miesiąca. Klubowicze otrzymują raz w miesiącu jedną książkę do przeczytania i ta pozycja jest obiektem dyskusji.

Spektakl teatralny w bibliotece23 września 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Koziołek Niematołek”. Spektakl był oparty na podstawie znanej opowieści Kornela Makuszyńskiego o Koziołku Matołku.

Kurs komputerowy w biblioteceW dniach od 14 czerwca do 6 lipca 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się 40 godzinny kurs komputerowy organizowany przez Centrum Informatyki ZETO S.A. Białystok pt. „Podstawy obsługi komputera i aplikacji biurowych”. Celem kursu było przekazanie uczestnikom podstawowych informacji na temat podstawy obsługi komputera.