Wydarzenia w bibliotece 2009

 Kolejne warsztaty w biblioteceW grudniu 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne spotkania warsztatowe w ramach projektu "Stare i nowe spotkania warsztatowe". Zajęcia były prowadzone tym razem przez pracowników biblioteki, w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas innych, realizowanych wcześniej projektów.

Warsztaty rzeźbiarskie w biblioteceW dniach 25.11 - 5.12.2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty rzeźbiarskie zorganizowane przy współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi w Warszawie. Zajęcia prowadził znany regionalny artysta rzeźbiarz, mieszkaniec Kaniuk, Pan Włodzimierz Naumiuk.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiPo wakacjach Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność. Poczynając od września spotykamy się systematycznie raz w miesiącu.

Warsztaty techniki decoupageW dniach 27 i 28 października 2009 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty techniki decoupage, zorganizowane w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi.

Warsztaty stylizacji i makijażuW dniach 23 i 29 września 2009 roku w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi, odbyły się warsztaty stylizacji i makijażu. W zajęciach, które odbywały się w nowo otwartym Salonie Urody w Narwi wzięło w sumie udział 30 osób.

Promocja książki Arkadiusza PanasiukaW dniu 21 września 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie poświęcone promocji książki Arkadiusza Panasiuka pt. „WŚRÓD NOCNEJ CISZY…”, poświęconej tajemniczej śmierci księdza Piotra Popławskiego – prawosławnego proboszcza z Narwi.

 Święto Rodziny w bibliotece w Narwi28 maja 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość pod hasłem „Święto Rodziny”. Tego dnia do biblioteki przybyli rodzice, aby posłuchać i obejrzeć występy ich dzieci.

kurs pisanki 2009 02W dniach od 12 do 21 marca 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbywały się warsztaty poświęcone malowaniu pisanek.

Spotkanie z Manulą Kalicką4 marca 2009 roku w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Manulą Kalicką – pisarką książek dla młodzieży i dorosłych.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki28 lutego 2009 roku odbyło się kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki, działającym  przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Tym razem lekturą była powieść „Felix Net oraz Teoretycznie Możliwa Katastrowa” Rafała Kosika.