Wydarzenia w bibliotece 2007

Spotkanie przedwigilijne w biblioteceW dniu 20 grudnia 2007 roku w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne. Na spotkaniu obecni byli między innymi Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, przewodniczący Rady Gminy Narew Eugeniusz Dudzicz, radny Powiatu Hajnowskiego Stefan Kuczyński, a także radni Gminy Narew.

Wycieczka czytelników bibliotekiDnia 18 grudnia młodzi czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi jeździli na wycieczkę do Białegostoku.

Przedstawienia dla dzieci w GBP15 listopada 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się występy artystyczne dla dzieci i młodzieży w wykonaniu grupy artystycznej z Białegostoku.

Wystawa prac w biblioteceW dniu 30 września 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej projekt „Było, nie minęło…” – czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Spotkanie autorskie w biblioteceW dniu 26 września 2007 roku odbyło się spotkanie autorskie  z Małgorzatą Strękowską-Zaremba - pisarką, dziennikarką, redaktorką, członkinią Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Wolnego Słowa. W spotkaniu uczestniczyli dla uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Narwi.

Warsztaty wyrobów z glinyGminna Biblioteka Publiczna w Narwi realizując projekt pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." - CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ zorganizowała w dniu 26 lipca 2007 roku wyjazd do Narewki i Lewkowa na warsztaty wyrobów z gliny.

Warsztaty kompozycji kwiatowychGminna Biblioteka Publiczna w Narwi realizując projekt pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." - CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ zorganizowała w dniu 3 lipca 2007 roku zajęcia wyjazdowe do kwatery agroturystycznej „Sioło Budy” na warsztaty tworzenia kompozycji kwiatowych z bibuły.

Warsztaty techniki malarskiej batiku30 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty techniki malarskiej "batiku", realizowane w ramach projektu "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. Warsztaty ciszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, a prowadziła je Pani Tamara Kierdelewicz z Czeremchy.

Warsztaty haftu krzyżykowegoW dniu 19 maja 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi rozpoczęły się warsztaty haftu krzyżykowego realizowane w ramach projektu "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. W warsztatach udział biorą dzieci i młodzież z Gminy Narew, którzy z wielkim zapałem uczą się trudnej i pracochłonnej sztuki wyszywania. Zajęcia prowadziła Pani Krystyna Rusaczyk.

Spotkanie z Robertem Pankiem23 marca 2007 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Janem Pankiem - autorem wystawy fotograficznej pod hasłem "ULICE ŚWIATA".