27 maja 2006 roku Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi odwiedzili bibliotekarze województwa podlaskiego zrzeszeni w Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich.

Zjazd bibliotekarzy w GBPZjazd bibliotekarzy w GBP

Koło teatralne GBP w Narwi zaprezentowało przybyłym gościom część artystyczną: dwie scenki autorstwa Pani Alicji Stańko (emerytowanej bibliotekarki z Łosinki) oraz dwa skecze pt. "W bibliotece" oraz "Chińska restauracja".

Zjazd bibliotekarzy w GBP Zjazd bibliotekarzy w GBP

Młodzi artyści z Narwi - czytelnicy biblioteki - przedstawili także Mini Playback Show, na który złożyło się kilka znanych piosenek Maryli Rodowicz, Janusza Laskowskiego oraz Czerwonych Gitar.

Zjazd bibliotekarzy w GBP

Podczas uroczystości Zarząd Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich wręczył naszej bibliotece wyróżnienie za opracowanie programu TYGODNIA BIBLIOTEK pod hasłem "Nie wiesz - zapytaj w Bibliotece".