Wydarzenia w bibliotece 2005

Wystawa plastyczna Białki 2005W dniu 16 grudnia 2005 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych Krzysztofa Łaźnego "Białki 2005". W programie otwarcia wystawy oprócz spotkania z autorem prac można było zobaczyć improwizowany występ z gongami tybetańskimi w wykonaniu dr Lucyny Rutkowskiej oraz wysłuchać koncertu poezji śpiewanej w wykonaniu Marzeny Rusaczyk.

Dwie imprezy w biblioteceW dniu 2 grudnia 2005 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się dwie imprezy skierowane do dzieci i młodzieży z Gminy Narew.

Bawimy się bez alkoholuW dniu 26 listopada 2005 roku odbyły się występy cygańskiego zespołu Andro Verde oraz w świetlicach wiejskich w Łosince oraz w Trześciance.  Piosenkom cygańskim towarzyszyły pokazy iluzjonisty. Koncerty zostały zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi pod hasłem "BAWIMY SIĘ BEZ ALKOHOLU".

Twórczość Tamary Sołoniewicz18 lipca 2005 roku minęła piąta rocznica śmierci wybitnej reżyserki i dokumentalistki Tamary Sołoniewicz. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała spotkanie pod hasłem "PASJA I ŻYCIE" poświęcone twórczości Tamary Sołoniewicz, które odbyło się 6 września 2005 roku w sali wykładowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi.

konkursczytania 2Gminny Konkurs Pięknego Czytania klas I-III został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi przy współpracy z Filialna Szkołą Podstawową w Łosince w dniu 13 czerwca 2005 roku.

Dzień Matki w biblioteceW Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się inscenizacja z okazji obchodów Dnia Matki w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia teatralne przy GBP w Narwi. Dzieci prezentowały swoim mamom scenki, których nauczyły się na zajęciach w bibliotece.

Dni Książki i Prasy w biblioteceW Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się inscenizacja pod tytułem „Witajcie w naszej bajce” w ramach obchodów Dni Książki i Prasy. W przedstawieniu wzięły udział dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne przy GBP w Narwi, które przygotowała Pani Elżbieta Kurasz.

Dzień Kobiet w biblioteceW dniu 8 marca 2005 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się uroczysta część artystyczna z okazji Dnia Kobiet.