21 października 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece. Rozmawialiśmy o książce "Kora i Koło Roku". Jest to książka o dziewczynce, która traci suczkę Lunę - wierną towarzyszkę, a której mama jest czarownicą. Dzięki temu Kora dostaje się do świata czarownic a poznając go zaczyna akceptować odejście psiej towarzyszki i rozumieć stratę. Tytułowe "koło roku" to podróż przez zmieniający się świat natury, która okazuje się podróżą przez emocje i uczucia. W październiku przypada Halloween więcej na spotkaniu naszego klubu nie mogło zabraknąć  tańców,  zabaw i  gier a także słodkiego poczęstunku. Wielką popularnością cieszyła się loteria: "wylosuj - wypożycz - przeczytaj strasznie dobrą książkę". Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe.21 października 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece. Rozmawialiśmy o książce "Kora i Koło Roku". Jest to książka o dziewczynce, która traci suczkę Lunę - wierną towarzyszkę, a której mama jest czarownicą. Dzięki temu Kora dostaje się do świata czarownic a poznając go zaczyna akceptować odejście psiej towarzyszki i rozumieć stratę. Tytułowe "koło roku" to podróż przez zmieniający się świat natury, która okazuje się podróżą przez emocje i uczucia. W październiku przypada Halloween więcej na spotkaniu naszego klubu nie mogło zabraknąć  tańców,  zabaw i  gier a także słodkiego poczęstunku. Wielką popularnością cieszyła się loteria: "wylosuj - wypożycz - przeczytaj strasznie dobrą książkę". Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe.